O Nas

To tutaj znalazłam dom, dom z duszą i chcę się tym z Wami podzielić...

Chata pod Lasem…

To tutaj znalazłam dom, dom z duszą, który pokochałam i w który włożyłam całe moje serce. Później postanowiłam podzielić się tym miejscem i wymyśliłam agroturystykę „Chata pod Lasem” gdzie serdecznie Wszystkich zapraszam.

Poręba koło Myślenic, miejscowość w Beskidzie Wyspowym. Idealne miejsce na urlop, ale i aktywny odpoczynek wśród przepięknych krajobrazów… spacery, przejażdżki rowerowe i wiele innych atrakcji.

Odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku

Chata pod lasem jest miejscem dla osób które szukają odpoczynku, niekoniecznie ciszy, jest tutaj jak w domu… Czasem gwarno i wesoło, a czasem po prostu cicho i spokojnie. Jest to miejsce bezpieczne i w pełni przystosowane dla dzieci, mile widziane są również zwierzęta.

Atrakcje w okolicy, ale i nie tylko…

Jedna z głównych atrakcji to las… gęsty las, który otacza budynek niemalże z każdej strony. Latem znajdziecie w nim leśne smakołyki: poziomki, jagody czy grzyby. Zimą natomiast zasmakujecie naszych przetworów właśnie z tych letnich zbiorów. W okolicy znajdują się również przepiękne trasy biegowe i rowerowe, po wysiłku fizycznym zrelaksujecie się i odpoczniecie w saunie lub bali z jacuzzi.

Smaczna, domowa kuchnia – to nasz atut!

W domu gotowali wszyscy, mama, tata, babcia. Każdy czegoś mnie nauczył, a ja pragnę się tym teraz podzielić z moimi Gośćmi. Chata pod lasem to miejsce gdzie zawsze pachnie świeżo upieczonym ciastem, gdzie zjesz pstrąga lub kaczkę (z wędzarni za domem), a w każdy piątek spróbujesz sezonowych pierogów „z przepisu Babci Helenki”. Wieczorami palimy ognisko i są pieczone kiełbaski (takie wiejskie na patyku).

Kameralnie i rodzinnie

W naszej Chacie pod lasem jest kameralnie, ale przede wszystkim rodzinnie, a nasza rodzinna nieustannie się powiększa. Jest z nami 4-miesięczny border Colli, dwa kociaki-rozrabiaki, a moja ostatnia wizyta na farmie z Alpakami skończyła się 3 nowymi osobnikami przywiezionymi do domu!

Alpaki!

Alpaki to nasza wizytówka, działają niesamowicie kojąco, są przyjazne i uwielbiają kontakt z człowiekiem i innymi zwierzakami. Przy nich nie można mieć złego dnia! wystarczy na nie spojrzeć i człowiek już się uśmiecha, a obserwować można je godzinami z naszego hamakowego kącika wśród drzew tuż przy zagrodzie!

Chata pod lasem to miejsce magiczne gdzie słychać szum strumyka i śpiew ptaków…

Zarezerwuj pobyt w naszej Chacie pod Lasem

Zapraszamy na specjalną podstronę do zamawiania pobytu w naszym obiekcie. Wybierz pokój i termin pobytu, a następnie zapłać wygodnie za pomocą PayU za złożoną rezerwację w naszej Chacie pod Lasem.

Masz pytania, wątpliwości? Potrzebujesz pomocy z zarezerwowaniem pobytu? Napisz, zadzwoń do nas!